Župnija Celje Sveti Duh

več informacij
pišite nam

Prihajajoči dogodki

Ni napovedanih posebnih dogodkov.

Svete maše danes

Torek, 31. 5. 2016
za   Marijo Koprivnik
za zdravje

Na današnji dan

Torek, 31. Maj. 2016 Danes praznujemo  Svetovni dan športa, Svetovni dan nekajenja
najdi svoje ime

Nedelja 29. Maj 2016
Prvo sv. obhajilo

Je nedelja 1. sv. obhajila za 50 naših prvoobhajancev in prvoobhajank. Tojepraznični dan, ko se Bog na poseben način dotakne otrok pa tudi staršev in vsakega izmed nas.

Četrtek 26. Maj 2016
VEROUK ODPADE

Danes, na zapovedan praznik sv. Rešnjega Telesa in Krvi, verouk odpade. Otroke in družine zato vabimo k sv. maši. Po večerni sv. maši je procesija z Najsvetejšim okoli cerkve.

Nedelja 24. April 2016
Revija cerkvenih pevskih zborov

Ob 16. uri vabljeni v cerkve Sv. Duha, kjer se nam bodo predstavili z dvema pesmima naši dekanijski župnijski zbori. Prav tako tudi nekateri otroški zbori iz župnij. Ob zaključku sledi skupna pesem v Letu usmiljenja: Mati usmiljenja (P. Krizostom; G. Rakuša)

Najdi na strani