Sodelujmo – zmagujmo

Pozdravljeni na naši novi oziroma lepo in opaženo prenovljeni župnijski spletni strani in s tem moji župnijski spletni pisarni. Ta pisarna je odprta non-stop, zato lahko vedno pozvonite, ups, kliknete. Vedno je odprta, razen če vam kdaj nagaja spletna povezava, he-he. Upam, da je stran vedno posodobljena z aktualnimi podatki in s celotnim izpisom datumov, tudi z letom.

V župnišče pa tudi pridite, saj smo tam tudi kar doma. Le še prijeten pogled na oziroma v “mojo župnijsko pisalniško in pisarniško mizo” vam želim. Upam, da je vedno pospravljena in vse na svojem mestu.

župnik mag. Srečko Hren

“ Vse dejavnosti, v katere ste vključeni, imajo en sam namen in sicer podariti vam trenutek sreče. Razvedrite se malo. Smejte se več. Cenite več. Vse je dobro. ”
- Abraham Hicks